Co vám právo na úspěch přinese?

  • Základní právnické vzdělání
  • Schopnost ochránit svou firmu
  • Stanete se větším profesionálem
  • Získáte větší jistotu při vyjednávání

Právo na úspěch živě

  • Jednodenní setkání účastníků kurzu. Náplní bude další know-how ze světa práva v podnikání. Přednášky hostů - podnikatelů, networking. Cena “Práva na úspěch živě” samostatně - 6000 Kč

Seminář Jak na smlouvy

  • Jednodenní praktický workshop práce se smlouvami. Cílem bude se naučit smlouvy číst, abyste nemohli být snadno klamáni. Smlouvy samostatně vypracovávat, abyste ušetřili za služby právníka a nevylámali si zuby na “vzorech zdarma ke stažení”. Cena kurzu samostatně 4500 Kč

S Markem jsem se setkal při nátáčení rozhovoru na můj blog Milionová praxe. Měl jsem trochu obavu o to, zda rozhovor s advokátem bude uvolněný a pro naše diváky poutavý. Realita však byla zcela jiná než mé obavy. Marek je velmi veselý a sympatický člověk a advokát:) Dokázal velmi lidsky vysvětlit problematiku právních věcí a byl to jeden z nejlepších rozhovorů, který jsem vedl. A podle sledovanosti si to myslí i naši diváci z řad finančních poradců:)

Radoslav Černý
Milionová praxe

Když jsem se poprvé setkala s Markem, nevěřila jsem vlastním uším. A to myslím v tom nejlepším slova smyslu. Konečně jsem potkala kolegu - advokáta, který stejně jako já mluví ke klientům srozumitelně, bez vytáček, a dává jim jasnou právní radu. A k tomu všemu povídat si s Markem je příjemné a zábavné.

Lucie Radkovičová
Inovativní online právní služby pro podnikatele se zaměřením na online podnikatele

Jsem podnikatel, jsem advokát. Právo by nemělo dělat obchodu a podnikání strop. Tvoří jim však dobré základy a zdi. Jen tak může být vaše podnikání úspěšné.

Toto obecné zjištění doplněné o konkrétní, srozumitelné a praktické rady a návody jsem se rozhodl sdílet s vámi jak v tomto e-booku, tak hlavně v programu Právo na Úspěch vytvořeného pro podnikatelskou veřejnost.

Je to dle mého názoru skupina obyvatelstva, která si zaslouží pomoc a podporu. Dostáváte do rukou jedinečnou sbírku zkušeností vytvořenou mými klienty, přáteli, i mnou samotným. Neobsahuje patent na rozum ani jedinou přípustnou pravdu.

Nechť je pro vás inspirací, námětem pro přemýšlení.

Marek Odrobina