Děkuji, že na sobě pracujete!

věnujte mi ještě minutku...

Co vám přinese workshop  Jak na smlouvy?

Jednodenní jedinečný workshop, jak si vyrobit smlouvu použitelnou u 99% vašich zákazníků.

  • Smlouva filtruje zákazníky od prudičů a neplatičů
  • Smlova je jednoduchý, efektivní, základní nástroj pro podnikatele
  • Smlouva je znakem profesionála
  • Poskytuje ochranu, bezpečí a jistotu

Stačí jeden vzorový návrh šitý na míru a vyladěný pro vaše potřeby pokryje všechny situace se zákazníky i dodavateli.

Pomocí 8 základních otázek vytvoříme vše, co potřebujete pro pevné základy vašeho podnikání.

Celý den budu k dispozici - zkušený advokát, se kterým doladíte návrh smlouvy tak, aby ideálně vyhovoval vašemu podnikání.

  • Celodenní workshop
  • Zkušený advokát
  • Tvorba smluv pro vaše podnikání
  • Malá skupinka lidí

Objednat workshop "Jak na smlouvy"

arrow
ANO, chci workshop "Jak na smlouvy"
Ne, nechci workshop "Jak na smlouvy"

Záruka spokojenosti

Garance vrácení peněz

 Jakmile usoudíte, že kurz není pro vás, nenaplnil vaše očekávání nebo se vám prostě nelibí, vrátíme vám peníze. Bez zbytečných otázek či vytáček.

Nic neriskujete.


Co říkají lidé o Právu na úspěch a Marku Odrobinovi?

S Markem jsem se setkal při nátáčení rozhovoru na můj blog Milionová praxe. Měl jsem trochu obavu o to, zda rozhovor s advokátem bude uvolněný a pro naše diváky poutavý. Realita však byla zcela jiná než mé obavy. Marek je velmi veselý a sympatický člověk a advokát:) Dokázal velmi lidsky vysvětlit problematiku právních věcí a byl to jeden z nejlepších rozhovorů, který jsem vedl. A podle sledovanosti si to myslí i naši diváci z řad finančních poradců:)

Radoslav Černý
Milionová praxe

Zrovna řeším nedodání internetových služeb, které jsem zaplatila - už v loňském roce. Začátkem minulého roku bohužel nebyl k dispozici žádný takový právní kurz.

Zavčas investovat "tolik peněz" do právního kurzu by mi ušetřilo mnohokrát větší částku a také hodně času a nervy.

Ivana Marešová
Jak zlepšit zrak

Parádní videa. V jednoduchosti je síla a protože si vzájemně, bezdůvodně komplikujeme téměř vše co můžeme (národ jsme velmi kreativní), zařadila bych videa do výuky na školách. Doporučuji všem.

Blanka Zemanová

Když jsem se poprvé setkala s Markem, nevěřila jsem vlastním uším. A to myslím v tom nejlepším slova smyslu. Konečně jsem potkala kolegu - advokáta, který stejně jako já mluví ke klientům srozumitelně, bez vytáček, a dává jim jasnou právní radu. A k tomu všemu povídat si s Markem je příjemné a zábavné.

Lucie Radkovičová
Inovativní online právní služby pro podnikatele se zaměřením na online podnikatele

Marku, díky za Vaše video. Přestože řadu let podnikám, potkala jsem opravdu málo právníků, kteří jednají a mluví takto srozumitelně, jak VY. Věřím že Vaše rady dokopou pár lidí k tomu, aby se hluboce zamysleli nad tím co dělají a jak to dělají, jak dokážou ochránit sami sebe a svůj zisk - protože přece kvůli němu se podniká.

Ing. Marie Kadlecová
Jednatelka realitní kanceláře REAL CB, spol. s r.o.

Takto by to žádný právník slušně a srozumitelně nevysvětlil - díky za to.

Václav Jež
Majitel SKR servis

Jsem podnikatel, jsem advokát. Právo by nemělo dělat obchodu a podnikání strop. Tvoří jim však dobré základy a zdi. Jen tak může být vaše podnikání úspěšné.

Toto obecné zjištění doplněné o konkrétní, srozumitelné a praktické rady a návody jsem se rozhodl sdílet s vámi jak v tomto e-booku, tak hlavně v programu Právo na Úspěch vytvořeného pro podnikatelskou veřejnost.

Je to dle mého názoru skupina obyvatelstva, která si zaslouží pomoc a podporu. Dostáváte do rukou jedinečnou sbírku zkušeností vytvořenou mými klienty, přáteli, i mnou samotným. Neobsahuje patent na rozum ani jedinou přípustnou pravdu.

Nechť je pro vás inspirací, námětem pro přemýšlení.

Marek Odrobina